TEKLİF AL
Başak Boztepe

Başak Boztepe

OYUNCU, SUNUCU

Başak Boztepe - Biyografi

1977 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Saint Benoit Fransız Koleji’nde okurken bir reklam ajansından gelen teklifle reklamlarda oynamaya ve fotomodellik yapmaya başladı.

Liseden mezun olduktan sonra Kanal D’de Rockhouse Music Time isminde bir müzik programını sundu. Hemen ardından gelen teklifle ATV’deki Harika Pazar programının 1,5 sene süren sunuculuğunu üstlendi.

Arada modellik ve reklam oyunculuğu serüveni devam ederken, Star TV’de yer alan “Köstebek” isimli dizide 9 bölüm rol aldı.

Aynı zamanlarda 1999 yılında evlendi, Zeynep ve Defne isminde 2 kız çocuğu oldu. Onları büyütürken içinde ukde kalan üniversite sınavına girdi ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi, Medya ve İletişim Sistemleri’nden 2007 senesinde mezun oldu.

Tekrar televizyonlarda çalışma ve sunuculuk yapma isteği hiç bitmedi ancak tam içine sinen bir projeye denk gelemedi.

Biraz sahada olmak için 2016 senesinin Mart ayında Acun Ilıcalı’dan gelen teklifle TV8’de 3 ay boyunca canlı yayında, hafta içi her gün “Magazin 8” programını sundu.

2017 Senesi, Haziran ayında tamamen kendi tasarımlarından oluşan ilk giyim koleksiyonunu Jubelle markası adı altında çıkardı ve halen devam etmekte…

Teklif Al

İletişim

ADRES Abbasağa Mah. Jandarma Mektep Sok. No:5 Beşiktaş - İSTANBUL TELEFON 0212 236 23 60 EMAIL info@vegaajans.com