TEKLİF AL
Burhan Çatılı

Burhan Çatılı

Müzisyen

Burhan Çatılı - Biyografi

Henüz 20’li yaşlarında ki Burhan Çatılı müzik hayatına, orta okulda okula gelen müzik öğretmeninin ısrarlarıyla okul korosuna davet edip, bir daha müzikle kopamamasıyla başladı.
İlk önce şarkı söylemeye başlayıp ardından internetten gitar çalmayı öğrendi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesini kazandı.
4 yıllık lise eğitimini orada gerçekleştirdi, bunun yanında 3 kez katıldığı liseler arası müzik yarışmalarının hepsinde çeşitli vokal, ekip vs ödülleri kazandı.
O Ses Türkiye yarışmasına katıldı ve son aşama finale kadar ilerledi, ardından yolu Bora Uzer ile kesişti, 2 yıldır onunla çalışmakta ve bunun yanında kendi bestelerini yapmakta olan Burhan Çatılı, R&B/Neo Soul/Pop tarzlarını Türk müziği ilede harmanlayıp şarkılarını icra etmekte.
Albüm çalışmalarına yavaş yavaş başlayan Burhan kısa süre sonra yaptığı besteleri insanlarla paylaşmak istiyor ve çalışmalarına devam ediyor.

Teklif Al

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

İletişim

ADRES Polat Ofis İmrahor Cad. No:23 A Blok 2. Kat 34440 Kağıthane, İstanbul TELEFON 0212 236 23 60 EMAIL info@vegaajans.com