TEKLİF AL

Cafer Palamut - Biyografi

Olması gerektiği gibi; müziğini hep ön planda tutuyor ve dinleyiciyle interaktif bir ilişki içine giriyor, yani elektronik dans müziğin en pür ve Cafi’den seçilmiş halini, onu dinleyenlere ulaştırıyor. Farkına varacağınız ilk özelliği; bahsettiği sonuna bir ahenk içinde ilerlemesi, dinleyici kitlenin hem gece içindeki kalıcılığını, hem de marka bağlılığını maksimuma getirir. Bahsi geçen marka CAFI markası da olsa, bu bağlılık O’nun çaldığı her yerde mekân marka bağlılığına da sebep oluyor.

12 yıldır bu işin içinde, devamlılığını emeği sağlıyor. Boks ve spor yaşantısının diğer bir kısmını kaplıyor. Kabine çıktığında fark yaratacak hiçbir detayı unutmuyor.

Kendi adına bir sosyal sorumluluk projesi var,  adı “her yerde her müziği yapmamak”. Ambiyans, zaman, mevsim, moda gibi değişen müzik trendleri, işte bunları takip ederek işini doğru yaptığını hissediyor.

Yakın zamanda Selda Bağcan ile yaptığı proje ile altı dopdolu bir prodüktör ve DJ algısı için çalışıyor. İstanbul’da hep uzun soluklu ve kendi müziğini de bağdaştıracağı seçimler yapıyor.

Türkiye’den çıkıp, dünya müzik trendini belirleyen yer Amerika Miami’de düzenli olarak 3 mekanda müzik yapabiliyor. MIAMI macerası, ufuk açan bir tecrübe, dünya müziğini anlamak, geriden değil tam göbeğinden trendi yakalamak, yine Cafi için farklı olmanın anlamını oluşturuyor.

Teklif Al

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

İletişim

ADRES Polat Ofis İmrahor Cad. No:23 A Blok 2. Kat 34440 Kağıthane, İstanbul TELEFON 0212 236 23 60 EMAIL info@vegaajans.com